Ας θυμηθούμε τα Τμήματα του Σχ. Έτους 2013-2014.

Τμήμα Γ1 - 2013/2014

G1 

Σύμβουλος: ΠΟΛΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  Σύμβουλος: ΤΙΝΑ ΠΕΠΠΑ
                            Μαθητές                       Μαθητές
ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΥ ΡΟΖΑ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ ΕΣΚΙΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΛΙ ΜΟΤΑΖ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΓΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΑΤΡΙΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΓΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΑΛΑΘΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
 * ΒΑΡΜΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Ø ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΒΑΡΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
* ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΣΤΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΓΚΛΙΒΑ ΕΝΤΒΑΡΝΤ ΚΙΣΚΟ ΒΑΛΕΡΙΑ
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΔΑΝΑΗ  * ΜΠΙΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΚΑΛΛΙΡΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Σύμβουλος Τμήματος: Γιαννακοπούλου Πόλυ

Κατεβάστε το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος

 

Τμήμα Γ2 - 2013/2014

 

G2

 Σϋμβουλς: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ Σύμβουλος: ΤΟΝΙΑ ΖΟΜΠΑΝΑΚΗ
                                     Μαθητές                          Μαθητές
 ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
 ΚΑΤΣΙΦΩΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΛΑΛΑ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ
 ΚΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΤΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΑΡΓΥΡΩ
 ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΡΤΕΝ ΣΟΦΙΑ
 ΛΙΑΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΑΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
 ΛΙΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΑΧ ΑΝΑΝΝΑ
 ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΕΛΕΝΗ
 * ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ * ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
 * ΜΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ * ΠΑΠΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
 ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΟΓΚΑΛΣΚΑ ΤΖΕΣΙΚΑ
 Ø ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
 ΠΕΣΟΛΕ ΓΚΑΕΤΑΝΟ ΣΠΑΝΟΜΙΧΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Σύμβουλος Τμήματος: Βασίλης Μπογιατζής

Κατεβάστε το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος

 

Τμήμα Α1 - 2013/2014

 A1

Σύμβουλος: ΜΑΙΡΗ ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ Σύμβουλος: ΜΑΡΙΛΟΥ ΛΟΥΝΤΖΗ
                        Μαθητές                       Μαθητές
 * ΑΛΕΡΤΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ  * ΛΟΥΛΟΥΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΡΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ ΜΗΤΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΡΟΖΑΛΙΑ ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΛΥΔΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΓΚΙΚΟΚΑΪ ΙΑΣΩΝ ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
 * ΔΕΝΕΖΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΡΟΧΑΣ ΟΝΙΤΑ
ΚΙΑΤΟ ΗΛΙΑ  * ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΛΕΑ ΙΩΑΝΝΑ  Ø ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ
ΚΟΣΤΙΟΥΚ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΝΕΦΕΛΗ ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΕΒΕΝΤΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΒΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

 

 

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Σύμβουλος Τμήματος: Μαίρη Παπαδαντωνάκη

Κατεβάστε το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος

 

Τμήμα Α2 - 2013/2014

 A2

Σύμβουλος: EΥΗ  ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΟΥ Σύμβουλος: ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
Μαθητές Μαθητές
ΑΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ * ΖΕΛΕΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 Ø  ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 * ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 * ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΗ ΕΚΑΤΗ
ΒΑΓΓΕΛΗ ΧΡΥΣΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΗΤΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  * ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΤΣΙΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΑΛΤΣΑ ΝΕΦΕΛΗ ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΥΡΝΟΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΟΒ ΗΛΙΑΣ

 Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Σύμβουλος Τμήματος: Εύη Μαστιχιάδου

Κατεβάστε το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος

 

Τμήμα Α3 - 2013/2014

 A3

Σύμβουλος: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΗΤΑ Σύμβουλος: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
                          Μαθητές                         Μαθητές
 * ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΑ ΣΑΒΒΙΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣΣΑΤΩΦ ΆΝΝΑ
 * ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΚΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΟΥΡΚΑΝΤΩΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΣΙΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΡΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ  * ΛΑΡΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  * ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  Ø ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Σύμβουλος Τμήματος: Νικήτα Κατερίνα

Κατεβάστε το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος

 

Τμήμα Β1 - 2013/2014

 B1

Σύμβουλος: ΞΕΝΙΑ ΞΟΥΡΓΙΑ
Σύμβουλος: ΒΙΚΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Μαθητές  Μαθητές
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΛΒΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΧΑΡΙΣ  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 ΒΛΑΜΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΜΑΡΙΑ  ΓΚΙΕΤΣΗ ΙΛΙΑΝΑ
  * ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟ   * ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
 ΓΚΕΡΓΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΟΚΟΣΗΣ ΦΟΙΒΟΣ
 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΜΑΝΤΕΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ
 ΔΡΙΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΠΑΛΛΗ ΦΡΥΝΗ
 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
 ΛΥΚΟΚΑ ΜΑΡΙΝΑ  ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 ΜΑΛΛΙΝΣΟΝ NΤΕΙΒΙΝΤ  ΠΕΤΡΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  Ø ΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΣΠΑΘΑΡΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΝΑ
 ΤΟΣΚΑ ΙΡΙΣΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  * ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Σύμβουλος Τμήματος: Ξένια Ξουργιά

 Κατεβάστε το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος 

Τμήμα Β2- 2013/2014

 B2

Σύμβουλος: ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ
Σύμβουλος: ΑΓΓΕΛΑ ΣΑΚΚΕΤΑ
Μαθητές  Μαθητές
 ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΟΥ   ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ   ΓΚΡΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΔΗΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  ΠΕΤΡΟΣ
 ΙΕΡΟΜΝΗΜΩΝ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΕΙΛΙΑ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΚΑΝΤΕΣΑ ΒΙΟΛΕΤΑ  ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥΙΑΣΩΝ
 ΚΟΚΚΑ ΖΩΗ  ΚΟΥΙΜΟΒ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ
 ΚΟΡΚΑ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΜΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
  Ø  ΜΑΛΕΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ  ΠΕΤΡΟΥΛΑ  ΝΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 ΜΟΥΣΤΑΚΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 ΝΤΕΜΠΕΜΠΕ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ *  ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
*  ΠΑΛΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΝΑΥΣΙΚΑ  ΤΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
 ΡΑΣΕΒΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
*  ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
*  ΤΟΜΤΣΙΝΙ  ΕΛΙΣΑΒΕΤΑ  

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

 

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Σύμβουλος Τμήματος: Λεόντιος Γιαννακού

 Κατεβάστε το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος

 

Τμήμα Γ3 - 2013/2014

 G3

Σύμβουλος: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σύμβουλος: ΛΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Μαθητές Μαθητές
* ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΡΗΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΓΕΝΤ ΑΧΜΕΝΤ ΝΟΥΡΑΝ
ΜΙΧΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΑΜΟΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ * ΣΚΟΡΔΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ * ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΣΕΪΝΤΙΑΪ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΑΝΟΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΣΙΜΙΤΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΦΛΕΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ
ΣΤΑΠΠΑΡΤΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ * ΦΟΥΝΤΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΗΛΙΓΑΔΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΥΣΕΝΙ ΑΡΝΤΙΤ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΤΣΙΠΙΤΩΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  
 Ø ΤΥΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  
ΤΥΡΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ  
ΧΟΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Σύμβουλος Τμήματος: Δημήτρης Παλαιογιαννίδης

Κατεβάστε το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος