2014-2015: Η σχολική χρονιά σε αριθμούς

Εκπαιδευτικοί: 29 εκ των οποίων οι 29 είναι γυναίκες και οι 9 άντρες.

Μα8ητές: 234 εκ των οποίων τα 112 είναι αγόρια και τα 122 κορίτσια. 

Τμήματα: 3 ανά τάξη με 26 παιδιά σε κάθε τμήμα..

Τμήμα Α1 - 2014/2015

DSC07801-Optimized 

Σύμβουλος Τμήματος:  ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΙΡΗ
 ΒΑΛΑΔΑΚΗΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ  ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
 ΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  Ø ΒΑΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΕΙΡΗΝΗ  ΚΑΝΟΥΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
 ΚΛΑΨΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ- ΑΝΔΡΙΑΝΑ  ΚΩΣΤΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΜΑΝΩΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΑΡΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
 ΜΠΟΧΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΜΠΑΤΣΑΡΗ ΡΕΑ
 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΝΟΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΛΕΙΩ - ΜΑΡΙΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
 ΣΠΑΡΟΥ ΑΝΝΑ  ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΛΕΝΗ
 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΝΤΑΔΗ ΔΑΝΑΗ  ΤΖΑΒΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Ατομικοί Σύμβουλοι των μαθητών του Α1 είναι οι κυρίες Κορομπόκη, Μπάκα Ξουργιά, Παπαδαντωνάκη και Παπαδοπούλου. Για να δείτε την κατανομή μαθητών στους ατομικούς συμβούλους πιέστε ΕΔΩ

 

Τμήμα A3 - 2014/2015

 DSC07821

 Σύμβουλος Τμήματος: ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΟΥ ΕΥΗ

ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ -ΣΩΤΗΡΙΑ  ΓΑΛΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 Ø ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΕΛΗΒΟΡΙΑ ΛΥΓΕΡΗ
 * ΖΕΛΕΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   * ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
 ΚΛΩΣΣΑΣ ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΑΣΩΝ  ΚΑΡΑΤΣΟΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΕ ΛΟΥΚΑ  ΚΑΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΞΟΥΡΑΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ- ΓΙΑΣΕΜΗ
 ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
 ΤΑΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΑΝΤΣΗ ΕΛΕΝΗ
 ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΤΡΑΚΑΔΑ ΜΕΛΕΤΙΑ
 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΧΑΡΤΖΑΝΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΗ
  * ΧΟΝΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

 

Ατομικοί Σύμβουλοι των μαθητών του Α3 είναι οι κυρίες  Καλογεράκου, Λούντζη, Μαστιχιάδου και οι κύριοι Καλαντζής και Φαλαγκάρας. Για να δείτε την κατανομή μαθητών στους ατομικούς συμβούλους πιέστε ΕΔΩ.

 

Τμήμα Β1 - 2014/2015

 

DSC07884

Σύμβουλος Τμήματος: ΠΕΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
 Ø ΑΛΕΡΤΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ  ΛΟΥΛΟΥΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΒΑΡΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ  ΜΗΤΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΡΟΖΑΛΙΑ  ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΛΥΔΙΑ  ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
 ΓΚΙΚΟΚΑΪ ΙΑΣΩΝ  ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
 ΔΕΝΕΖΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ  ΡΟΧΑΣ ΟΝΙΤΑ
 ΦΙΛΔΙΣΑΚΟΥ ΙΣΜΗΝΗ  ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
 ΚΟΛΕΑ ΙΩΑΝΝΑ  ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ
 ΚΟΣΤΙΟΥΚ ΕΙΡΗΝΗ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΝΕΦΕΛΗ  ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 ΛΕΒΕΝΤΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  ΤΣΑΒΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Ατομικοί σύμβουλοι των μαθητών του Β1 είναι οι κυρίες Γαλάνη, Λούντζη, Ξουργιά και Παπαδαντωνάκη και ο κύριος Φαλαγκάρας. Για να δείτε την κατανομή των μαθητών του τμήματος σε κάθε ατομικό σύμβουλο πιέστε ΕΔΩ

 

Τμήμα Β2 - 2014/2015)

 B2

Σύμβουλος Τμήματος: ΛΟΥΝΤΖΗ ΜΑΡΙΛΟΥ
 ΑΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
 Ø ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΖΕΛΕΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ
 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΠΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΗ ΕΚΑΤΗ
 ΒΑΓΓΕΛΗ ΧΡΥΣΑ  ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ
 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΠΗΤΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ  ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
 ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
 ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ  ΤΣΙΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
 ΚΑΛΤΣΑ ΝΕΦΕΛΗ  ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 ΚΟΥΡΝΟΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΧΡΙΣΤΟΒ ΗΛΙΑΣ

 Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Ατομικοί σύμβουλοι των μαθητών του Β2 είναι οι κυρίες Γιαννακοπούλου, Ζομπανάκη, Κορομπόκη, Μαστιχιάδου και Μπάκα. Για να δείτε την κατανομή των μαθητών του τμήματος σε κάθε ατομικό σύμβουλο πιέστε ΕΔΩ 

Τμήμα Β3 - 2014/2015

B3 

Σύμβουλος Τμήματος:  ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΑΤΙΑ
 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
 ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ  ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΝΙΚΗΤΕΑ ΣΑΒΒΙΝΑ  ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
Ø ΠΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΑΣΣΑΤΩΦ ΆΝΝΑ
 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΙΑΚΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
 ΒΕΝΕΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ  ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΜΑΡΙΑΝΘΗ
 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ  ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 ΤΣΙΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΧΑΡΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΛΑΡΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Ατομικοί σύμβουλοι των μαθητών του Β3 είναι οι κυρίες Καλογεράκου, Νικήτα, Παπαδοπούλου και Σακέτα και ο κύριος Καλαντζής. Για να δείτε την κατανομή των μαθητών του τμήματος σε κάθε ατομικό σύμβουλο πιέστε ΕΔΩ

 

Τμήμα Γ1 - 2014/2015(

DSC07825-Optimized 

Σύμβουλος Τμήματος: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΙΑ
 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΛΒΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΧΑΡΙΣ  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 ΒΛΑΜΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΜΑΡΙΑ  ΓΚΙΕΤΣΗ ΙΛΙΑΝΑ
* ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟ  ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
 ΓΚΕΡΓΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΟΚΟΣΗΣ ΦΟΙΒΟΣ
 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΜΑΝΤΕΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ
 ΔΡΙΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΠΑΛΛΗ ΦΡΥΝΗ
 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
 ΛΥΚΟΚΑ ΜΑΡΙΝΑ  ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 ΜΑΛΛΙΝΣΟΝ NΤΕΙΒΙΝΤ  ΠΕΤΡΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
 ΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΣΠΑΘΑΡΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΝΑ
 ΤΟΣΚΑ ΙΡΙΣΑ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  Ø ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Ατομικοί Σύμβουλοι των μαθητών του τμήματος Γ1 είναι οι κυρίες Ζομπανάκη, Κορομπόκη, Μαστιχιάδου, Νικήτα και Παπαδοπούλου. Για να δείτε την κατανομή των μαθητών στους ατομικούς τους συμβούλους πιέστε ΕΔΩ.

Τμήμα Γ2- 2014/2015

 DSC07875-Optimized

Σύμβουλος Τμήματος: ΤΡΑΜΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
 ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΟΥ   ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ   ΓΚΡΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΔΗΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  ΠΕΤΡΟΣ
 ΙΕΡΟΜΝΗΜΩΝ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΕΙΛΙΑ  ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΚΑΝΤΕΣΑ ΒΙΟΛΕΤΑ  ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥΙΑΣΩΝ
 ΚΟΚΚΑ ΖΩΗ  ΚΟΥΙΜΟΒ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ
 ΚΟΡΚΑ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ  ΜΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
 Ø  ΜΑΛΕΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ  ΠΕΤΡΟΥΛΑ  ΝΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 ΜΟΥΣΤΑΚΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 ΝΤΕΜΠΕΜΠΕ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
 ΠΑΛΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΝΑΥΣΙΚΑ  ΤΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
 ΡΑΣΕΒΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
 ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 ΤΟΜΤΣΙΝΙ  ΕΛΙΣΑΒΕΤΑ  ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Ατομικοί Σύμβουλοι των μαθητών του τμήματος Γ2 είναι οι κυρίες Γαλάνη, Λούντζη, Ξουργιά, Παπαδαντωνάκη και ο κύριος Φαλαγκάρας. Για να δείτε την κατανομή των μαθητών στους ατομικούς τους συμβούλους πιέστε ΕΔΩ. 

Τμήμα Γ3- 2014/2015

DSC07807-Optimized 

Σύμβουλος Τμήματος: ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥ
* ΔΕΛΗΒΟΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΒΛΑΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 
 Ø ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ  ΓΚΕΡΓΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 
 ΖΑΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΝΙΚΗ
 ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΛΥΡΑΝΤΖΗ ΞΕΝΙΑ
 ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
 ΜΥΖΗΘΡΑ ΙΩΑΝΝΑ  ΝΑΣΤΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ
 ΟΝΙΤΣΕΝΓΚΟ ΒΑΛΕΡΙΑ  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ
 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 
 ΤΟΥΡΝΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΠΟΛΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΣΤΑΘΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 

 Ø  Πρόεδρος του πενταμελούς συμβουλίου.  *  Μέλη του πενταμελούς συμβουλίου

Ατομικοί Σύμβουλοι των μαθητών του τμήματος Γ3 είναι οι κυρίες Γιαννακοπούλου, Καλογεράκου, Μπάκα, Σακέτα και ο κύριος Καλαντζής. Για να δείτε την κατανομή των μαθητών στους ατομικούς τους συμβούλους πιέστε ΕΔΩ.

 

Το site μας για την ΠΛΑΚΑ

Πρωτότυπες Διδακτικές Προτάσεις

Έχουμε μια ιδέα: πάμε... Αθήνα

Καλό και το σχολείο αλλά...